Header Ads

Ads Header

Το πρόγραμμα του Κοροίβου στην Α2


Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της Α2 Εθνικής Κατηγορίας, όπου στον 2ο Υποόμιλο συμμετέχει και η ομάδα μας. Η πρεμιέρα έχει προγραμματιστεί για τις 3-4 Νοεμβρίου με τον Κόροιβο να υποδέχεται την Ε.Α. Πάτρων.

Το πλήρες πρόγραμμα

Α' Όμιλος - 2ος Υποόμιλος

1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας - ΕΑ Πατρών
Νέοι Βύρωνος - Απόλλων Αθηνών
Δραπετσώνα - ΑΕ Αρμενίων

2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Δραπετσώνα - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Κέρκης Σάμου - Κόροιβος Αμαλιάδας
ΕΑ Πατρών - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Απόλλων Αθηνών

3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Κόροιβος Αμαλιάδας - Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Κέρκης Σάμου
Απόλλων Αθηνών - ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΑΕ Αρμενίων

4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Δραπετσώνα - Νέοι Βύρωνος
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - ΕΑ Πατρών

5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Απόλλων Αθηνών - Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας - ΑΕ Αρμενίων

6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Δραπετσώνα - ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Απόλλων Αθηνών
Κόροιβος Αμαλιάδας - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Κέρκης Σάμου

7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Κέρκης Σάμου - Δραπετσώνα
ΕΑ Πατρών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών - Κόροιβος Αμαλιάδας
Νέοι Βύρωνος - ΑΕ Αρμενίων

8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Κέρκης Σάμου - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών - Κόροιβος Αμαλιάδας
Απόλλων Αθηνών - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Δραπετσώνα

9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας - Κέρκης Σάμου
Νέοι Βύρωνος - ΕΑ Πατρών
Απόλλων Αθηνών - ΑΕ Αρμενίων

10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Δραπετσώνα - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - Νέοι Βύρωνος
ΕΑ Πατρών - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Νέοι Βύρωνος - Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών - Κέρκης Σάμου
ΕΑ Πατρών - ΑΕ Αρμενίων

12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Δραπετσώνα - Απόλλων Αθηνών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Νέοι Βύρωνος
Κέρκης Σάμου - ΕΑ Πατρών
ΑΕ Αρμενίων - Κόροιβος Αμαλιάδας

13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Πατρών - Δραπετσώνα
Απόλλων Αθηνών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Νέοι Βύρωνος - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - ΑΕ Αρμενίων

14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Δραπετσώνα - Κέρκης Σάμου
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΕΑ Πατρών
Κόροιβος Αμαλιάδας - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Νέοι Βύρωνος


Από το Blogger.